Tes Nevşehi̇r Şube Başkanı Urgenç’Ten Rektör Akteki̇n’E Zi̇yaret | Senin Sendikan , Senin Sayfan

Tes Nevşehi̇r Şube Başkanı Urgenç’Ten Rektör Akteki̇n’E Zi̇yaret

  • Anasayfa
  • Tes Nevşehi̇r Şube Başkanı Urgenç’Ten Rektör Akteki̇n’E Zi̇yaret
TES Nevşehir Şube Başkanı Urgenç’ten Rektör Aktekin’e Ziyaret
Yazar : Admin / 12 Ocak 2022, Çarşamba / Kategori : TÜRK EĞİTİM-SEN / Görüntülenme Sayısı : 4419

TES Nevşehir Şube Başkanı Urgenç’ten Rektör Aktekin’e Ziyaret

 Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, beraberinde Sendika Başkan Yardımcısı Endüstri Mühendisi Abdullah Çamcı ile birlikte, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i makamında ziyaret etti.

Üniversitede yetkili sendika olarak yürüttükleri çalışmalar hakkında NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’e bilgi veren TES Başkanı Tayfur Urgenç, ayrıca üniversitenin akademik ve idari personelinin özlük haklarının korunması ve taleplerinin karşılanması hususlarında vermiş oldukları desteklerinden dolayı Rektör Aktekin ve yönetimine teşekkür etti. Rektör Aktekin ise üniversitede görev yapan tüm akademik ve idari personelin istek ve talepleri ile birlikte, özlük haklarının belirlenen kanunlar çerçevesinde korunması ve karşılanmasına yönelik çalışmalara büyük hassasiyet gösterdiklerini söyledi.

Rektör Aktekin ile bir süre görüşen Başkan Urgenç ziyaret sonunda Aktekin’e, Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi tarafından hazırlanan; ‘2023’e Doğru Türkiye’de Öğretmen Yetiştirme Çalıştayı’, ‘2023’e Doğru Türkiye’de Din ve Değerler Eğitimi Çalıştayı’ ve ‘2023’e Doğru Türkiye’de Yükseköğretim Çalıştayı’ kitaplarını hediye etti. – NEVŞEHİR

İhlas Haber Ajansı 


0

Habere yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız