Kızakla Kayan Çocuklardan Yolu Temi̇zlemeye Gelen İş Maki̇nesi̇ Operatöründen İç Isıtan Talep | Senin Sendikan , Senin Sayfan

Kızakla Kayan Çocuklardan Yolu Temi̇zlemeye Gelen İş Maki̇nesi̇ Operatöründen İç Isıtan Talep

  • Anasayfa
  • Kızakla Kayan Çocuklardan Yolu Temi̇zlemeye Gelen İş Maki̇nesi̇ Operatöründen İç Isıtan Talep
Kızakla kayan çocuklardan yolu temizlemeye gelen iş makinesi operatöründen iç ısıtan talep
Yazar : Admin / 16 Ocak 2022, Pazar / Kategori : Çevre / Görüntülenme Sayısı : 3802

Kızakla kayan çocuklardan yolu temizlemeye gelen iş makinesi operatöründen iç ısıtan talep

Kastamonu’da kar yağışı sonrası kızakla kaymak için sokağa çıkan çocuklar, yolları kürümeye gelen Kastamonu Belediyesine ait kepçe operatörünün önünü keserek, yolları kürümemesini istedi. Bu talebe kepçe operatörü duyarsız kalmadı ve çocukların kızakla kaydığı bölgeyi temizlemedi.

Kastamonu’da 3 gündür etkili olan kar yağışı tüm kenti etkisi altına aldı. Karla mücadele ekipleri, yolların ulaşıma kapanmaması için 24 saat boyunca çalışmalarını yürütüyor. Kar küreme çalışmalarını sürdüren Kastamonu Belediyesi kar küreme personeli ile çocuklar arasındaki diyalog ise içleri ısıttı. Çocukların kaydıkları ve oyun oynadıkları alanla ilgili şikayet üzerine Kastamonu Belediyesi’ne ait kar kürüme aracı bölgeye sevk edildi. Kızakla kaydıkları yolu temizlemek isteyen iş makinesi operatörünü durduran çocuklar, yolun temizlenmemesini istedi. Bunun üzerine kepçe operatörü, çocukların bu talebine duyarsız kalmayarak, oyun oynadıkları alanı temizlemeden bölgeden ayrıldı. Kaymaya devam eden çocuklar büyük sevinç yaşadı.


0

Habere yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız